Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Ahoj, zdravím Tě návštěvníku.

Jsem narozen v Liberci, roku 1981. Dětství bylo směsicí turbulencí a klidu. Naplněno dlouhodobým tréninkem a závoděním ve sportu Judo. Víkendy a prázdniny s rodiči, ve vesničce kolem lesů a háju.

Prošel jsem skrze elektro průmyslovku a počítače. Poté tři roky práce v reklamní agentuře.

Přichází uvědomění, že potřebuji žít jinak a hledám jak dál žít. Přichází mi do života Reiki a Shiatsu, které poukazují, že krom fyzického těla, existuje i další sféra života.

Zároveň se otevřely až roční cesty po světě. Nový Zéland, Fiji, Jižní Amerika, Indie, Malaysie, Japonsko. Na cestě seberozvoje to je veliký pomocník. Pobyty hlavně na vesnicích, učení se začleňovat do běžného života domorodců, spolupracovat, mít srdce otevřené, vymezovat si zdravé hranice atp.

Rád hraji na rozličné nástroje, převážně jednoduché konstrukce, jako je africký a indiánský buben, didgeridoo, koncovka. Miluji tanec, jako nástroj sebepoznání a radosti. Provázím „komunikaci hudbou, zpěvem a dotekem“ s dětmi i dospělími. Prožil jsem výcvik Terapie pro koně. Rok jsem byl lektorem v Lesní školce.

Rád s chlapama chodím do lesa. Zde se potit v Indiánské sauně, řvát a skákat kolem ohně. I v tichu zírat do ohně, sdílet příběhy mužů a podporovat se v naší síle i citu.

Pomáhal jsem v ČR i zahraničí, na přírodních stavbách z dřeva, slámy, hlíny. Dále se tím chci více zabývat.

Učím se žít tak, abych cítil sílu a dobrý pocit v tom co dělám.

Teď již vše.

Zdraví Martin

_1060447.jpg