Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Japa je to teď se mnou ?

vloženo  16. 2. 2009

Zdárčik děcka, to jsem se to s psaním rozjel :-)

Asi tuším, že dlouho nebudu mít tak příznívé prostředí. Odstěhoval jsem se totiž z Backpacru Swampyes a jsem v soukromém domě. Bydlí tady dva kucí Indi, fajn lidičky a ještě majitel, Mike, kiwi chlapík okolo 55-65 let?

V době, tak 14dní ve Swampies jsem si říkal, téda, fajn povídání s lidma, ale tolik hluku, nemožnost se pořádně vyspat ... chtěl bych někam do klidu. No a co se nestalo snad za dva dny? Nějak jsem zabloudil ve městě a nemohl najít cestu pro stopování, od cca 7km vzdáleného Spring Creek, kde jsem bydlel. Nu a tak jsem se optal na pumpěl jednoho klučiny, kudy že na Hrad, ehm, tedy do Swampyes :-)  No a slovo dalo slovo, on že je z Indie, poplkali jsme co kdo dělá no a za chvilu mi nabídl, že žije v soukromém domě, za 90NZD/měsíc, což je oproti 125NZD u Swampyho už hodně znát. Navíc místo 40 lidí, je ve velkém domě, se mnou lidí 4 :-D

Také se mi u zaměstnavatele začalo nelíbit, jak "zastrašují" ostatní, aby pracovali rychleji. No a pak chvilu neměli dost práce, nemohli slibovat práci na další dny, tak jsem měl důvod odejít. Teď pracuji s Martinem(ten už tam pracuje déle), pro Petera Clarka. Když by jste ho postavili na koně, řeknete rozený kovboj. Pohodář, co si v životě už hodně prošel a umí si uživat života. Fajn chlap, co má sám o sobě autoritu a nemusí dělat budubu :-)
Obrazek
Opravdu krásné, jak se mi přání plní. Když něčemu hodně věříme beze strachu, že to mít stejně nebudeme, děje se toho opravdu hodně.

Takže mám novou práci, nový "domov", bydlím skoro ve vlastním pokoji, místo 11lidí na pokoji, jen dva a ten klučina mi poskytl i své bezdrátové připojení k internetu. Dám mu potom nějakou tu kačku, ač o tom nechce ani slyšet :)

Další týden budu ještě makat a pak konečně pojedu na chvilu zase cestovat. S Martinem na západní vrchní část ostrova a pak na severní ostrov, kam chce jet. Dáme konečně nějaké to cestováníčko. Podělíme se s benzinem, vyjde to i o dost levněji než nějakým busem a můžeme kamkoliv, plánujeme párkrát přespat i na pláži, to bude paráda. Uvidíme co bude dál, za jak dlouho zpět na jižní ostrov, třebas do Wanaky a tak. Třebas si časem koupím auto a každý půjdem jiným směrem. Řekl bych, že spolu nějaký ten týden vydžíme a pak se uvidí co dál...